Aquapel iš Kinijos? Tikrai?

Aquapel iš Kinijos? Ar tai tikra? …
Aquapel stiklo vaškas yra labai gerai žinomas ir labai vertinamas pasaulyje. Juo naudojasi tiek paprasti automobilių savininkai, tiek profesionalūs paslaugų teikėjai. Produktas daugiausia naudojamas automobilių langams apdoroti, siekiant užtikrinti saugesnį vairavimą esant blogam orui. Tačiau gaminiu galima apdoroti ir įvairius kitus stiklo paviršius, tokius kaip dušo stiklai, langai, stikliniai stalai, sienos ar kiti paviršiai.

Klientai žino, kad akvapelis yra aukštos kokybės, ilgai tarnaujantis produktas, todėl yra labai paklausus. Tačiau jei yra paklausa, yra ir originalios prekės kopijavimo aparatai. Taigi internete pilna įvairių akvapelio stiklo apdirbimo kapsulės kopijų, kurios atrodo labai panašios į originalą ir kainuoja kelis eurus. Deja, kapsulėje esančių cheminių medžiagų sudėtis nė iš tolo neprilygsta originaliam akvapeliniam produktui. Padirbtas aquapel stiklo vaškas ant automobilio stiklo geriausiu atveju išsilaiko 2 savaites, tačiau originalus produktas ant priekinio stiklo net sunkesnėmis sąlygomis išsilaiko ~ 4-6 mėnesius ir net įprastomis sąlygomis 6 mėnesius.

Aliexpress aquapel
Kairėje: užsakyta iš aliexpress
Dešinėje: originalus gaminys iš originalaus gamintojo

Aliexpress aquapel
Kairėje: užsakyta iš aliexpress
Dešinėje: originalus gaminys iš originalaus gamintojo

Kaip matote iš nuotraukų, akvapelis yra gana panašus į kinišką originalą. Padirbiniai taip pat gali atrodyti šiek tiek kitaip, bet neveiks taip pat. Šios klastotės atveju matyti, kad minkštas aplikatoriaus padas yra prastesnės kokybės ir neatrodo toks grynai baltas. Tačiau tie, kurie nepažįsta prekės ir neturi palyginimui originalo, gali manyti, kad tai vis tiek yra tinkama prekė. Be to, net buvo parašyta, kad jis pagamintas JAV.

Estijoje taip pat matėme prekiaujant suklastotais gaminiais. Suklastotas gaminys parduodamas internete kaip „originalus“ ir jam taip pat leidžiama tarnauti iki 6 mėnesių, tačiau tai vis tiek yra suklastotas produktas, kurio patvarumas mažas ir efektyvumas.

Aquapel iš Kinijos: IŠPARDAVIMO VAIZDO PAVYZDYS INTERNETE
(padirbti)

Pildiotsingu AQUAPEL tulemus
ĮSPĖJIMAS: NUOTRAUKA NĖRA ORIGINALUS PRODUKTAS.
– Tai eilinis „kinietis“, kuris neduoda norimų rezultatų.

Svarbiausia, kas yra kapsulės viduje

Nesvarbu, kaip klastotojai gali vizualiai padirbti gaminį, tačiau neabejotina, kad originalioje kapsulėje esančios medžiagos sudėtis yra unikali ir joks padirbtas produktas negali atsispirti jo savybėms. Suklastoto produkto tinkamumo laikas geriausiu atveju yra kelios savaitės, o originalus apdorojimas trunka kelis mėnesius (~ 6 mėnesius).

 

Nuoroda į vaizdo įrašą