Kaip tepti Aquapel

Aquapel yra produktas, kurį galite tepti ant bet kokio stiklo paviršiaus, kad atstumtų vandenį. Cheminės medžiagos jungiasi su stiklu, todėl lietus ir kiti skysčiai susitraukia ir nukrenta. Tai ypač naudinga norint pagerinti matomumą vairuojant, neleisti ant dušo durelių vandens žymių, o kiti stiklo paviršiai ilgiau atrodyti švaresni. Išankstinis priekinio stiklo, lango ar bet kurio kito stiklo paviršiaus valymas yra labai svarbus norint užtikrinti, kad „Aquapel“ tinkamai sukibtų su stiklu.

1. Aquapel užtepimas ant priekinio stiklo (1 būdas)

Naudomine-Aquapel-samm-1

1. Patikrinkite orą ir įsitikinkite, kad temperatūra viršija 4 °C ir nelyja. Prieš ruošdami priekinį stiklą, įsitikinkite, kad nelyja ar ne per šalta, nes vanduo ir beveik užšalimo temperatūra gali turėti įtakos „Aquapel“ sukibimui su stiklu. Jūsų automobilis gali būti atvirame garaže arba lauke – tiesioginiai saulės spinduliai neturės įtakos cheminių medžiagų sukibimui su stiklu.

 • Jei jūsų automobilis pastatytas po medžiu, perkelkite jį į atvirą dangų, kad ant priekinio stiklo nenukristų šiukšlės
Naudomine-Aquapel-Samm-2

2. Pakelkite priekinio stiklo valytuvus nuo stiklo ir nuvalykite juos. Pakėlus valytuvus galėsite išvalyti visą priekinį stiklą, nepraleisdami vietų po valytuvais. Suimkite kiekvieną valytuvą už vidurio ir patraukite juos įstrižai nuo stiklo. Tada sudrėkinkite popierinį rankšluostį ir nuvalykite juos, kad jie galėtų nušluoti lietų nepalikdami dryžių ant priekinio stiklo.

 • Įsitikinkite, kad valytuvų šluostės nėra susidėvėjusios ar netinkamos formos, nes tai turi įtakos tai, kaip efektyviai jie nuvalo lietaus lašus.
 • Jei peiliai yra susidėvėję, įsigykite atsarginių dalių bet kurioje techninės įrangos ar automobilių dalių parduotuvėje.
 • Jei turite priekinio stiklo valytuvą ant galinio lango, patraukite ir jį aukštyn. Atminkite, kad jei jį tepate ant galinio lango, jums reikės antro aplikatoriaus, nes vienas aplikatorius dengia tik šiek tiek daugiau nei 1 priekinį stiklą.
Rakenda-Aquapel-3 žingsnis
3. Priekinį stiklą nuvalykite profesionaliu stiklo valikliu. Svarbu pirmiausia nuvalyti stiklą, kad „Aquapel“ galėtų sukibti su stiklu (o ant stiklo neliktų jokių likučių ar nešvarumų). Užpurkškite stiklo valiklio ant priekinio stiklo ir popieriniu rankšluosčiu ar skudurėliu nuvalykite.
 • Atlikite tai su visais langais, kuriuose planuojate tepti Aquapel.
 • Apžiūrėkite priekinį stiklą iš kelių kampų, kad įsitikintumėte, jog jame neliko dryžių ar nešvarių dėmių.
Naudomine-Aquapel-samm-4

4. Dėvėkite apsauginius akinius arba akinius, kad apsaugotumėte akis. Aquapel gali sudirginti akis, todėl užsidėkite apsauginius akinius arba akinius, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų. Jei jo pateko į akis, plaukite jas vandeniu 5–10 minučių.

 • Jei jūsų akys ir toliau turi dirginimo požymių (paraudimą, deginimą, skausmą), kreipkitės į gydytoją.
Naudomine-Aquapel-samm-5

5. Palieskite veltinį aplikatoriaus pagrindą prie stiklo ir suspauskite aplikatoriaus sparnus. Suimkite aplikatorių nykščiu, smiliumi ir viduriniu pirštu ir laikykite jį ant stiklo. Suspauskite mažus sparnelius abiejose aplikatoriaus pusėse (kur jį sugriebia pirštai), kol išgirsite spragtelėjimą ir pamatysite, kad jis atleidžia Aquapel.

 • Kad aplikatorius būtų tolygiai paskirstytas, būtinai laikykite aplikatorių aukštyje.
Naudomine-Aquapel-samm-6

6. Užtepkite Aquapel ant 1 priekinio stiklo pusės kryžminiu būdu. Vidutiniu slėgiu užtepkite gaminį ant pusės priekinio stiklo, ilgai judėdami nuo viršaus iki apačios. Tada užtepkite jį toje pačioje srityje, judėdami iš vienos pusės į kitą, kad susidarytumėte kryžminį raštą.

 • Naudokite juodą priekinio stiklo kontūrą kaip orientyrą, kad gaminys nepatektų ant bet kokių dažytų automobilio vietų.
 • Tereikia tepti 1 sluoksnį, todėl dirbkite lėtai ir įsitikinkite, kad nepraleidote nė vienos stiklo juostelės.
 • Užtepus Aquapel pradės formuotis karoliukai.
 • Stenkitės, kad „Aquapel“ nepatektų ant valytuvų šluosčių ar formų.
Naudomine-Aquapel-samm-7

7. Nuvalykite Aquapel perteklių popieriniu rankšluosčiu arba švaria šluoste. Užtepę „Aquapel“ ant vienos priekinio stiklo pusės, nuvalykite kuo daugiau likučių – neleiskite produktui stovėti ant paviršiaus ilgiau, nei užtrunka.

 • Sulenkite arba pasukite rankšluostį, jei reikia, kad kiekvienai priekinio stiklo daliai naudotumėte sausą pusę.
Naudomine-Aquapel-samm-8

8. Pakartokite kryžminį užtepimo ir nuvalymo procesą kitoje pusėje. Pradėkite nuo priekinio stiklo viršaus netoli centro ir ilgai judėkite aukštyn ir žemyn langu. Tada vėl užtepkite iš vienos pusės į kitą. Baigę nuvalykite gaminį švaria šluoste arba popieriniu rankšluosčiu.

 • Viskas gerai, jei netyčia peržengiate sritį, kurią apėmėte pirmoje paraiškoje kitoje pusėje.
Naudomine-Aquapel-samm-9

9. Pakartotinai užtepkite Aquapel ant vietos priešais vairuotojo sėdynę ir nuvalykite. Norėdami gauti kuo didesnį matomumą vairuojant, iš naujo užtepkite gaminį ant priekinio stiklo priešais vairuotojo sėdynę kryžminiu būdu ir nuvalykite taip, kaip darėte pradžioje. Aplikatoriuje turėtų likti tiek, kad uždengtų vietą vairuotojo matymo linijoje, bet jei ne, atidarykite naują.

 • Baigę išmeskite aplikatorių ir popierinius rankšluosčius į šiukšliadėžę. Nebandykite apvynioti aplikatoriaus, kad jį išsaugotumėte vėlesniam naudojimui.
 • „Aquapel“ veiks iki 6 mėnesių ir nenuslys plovykloje.
Naudomine-Aquapel-samm-10

10. Jei norite, apdorokite galinius ir šoninius langus 1 arba 2 naujais aplikatoriais. Kiekviename Aquapel aplikatoriuje produkto pakanka 1 vidutinio dydžio priekiniam stiklui apdoroti (kaip sedano). Dviejų durų automobiliui, kurio šonuose yra tik 2 dideli langai (ir 2 maži trikampiai), galite naudoti 1 aplikatorių, kad apdorotumėte juos kartu su mažu galiniu stiklu. Keturių durų automobiliui naudokite 1 aplikatorių ant 4 šoninių langų ir 1 aplikatorių ant galinio lango.

 • Dideliam furgonui arba sedanui su dideliu stoglangiu iš viso reikės 3–4 aplikatorių visam stiklui apdoroti.

2. Aquapel naudojimas ant stiklo paviršių (2 būdas)

Naudomine-Aquapel-samm-11

1. Apsaugokite dušo dureles nuo vandens ženklų ir muilo nuosėdų. Pirmiausia nuvalykite dušo dureles stiklo valikliu, kol nebeliks esamų vandens ženklų. Laikykite aplikatorių stiklo viršuje ir padarykite juosteles aukštyn ir žemyn. Tada pradėkite nuo durelių viršaus ir nušluokite jas iš vienos pusės į kitą. Dirbkite kryžminiais raštuotais blokeliais, kol padengsite visą paviršių, tada popieriniu rankšluosčiu nuvalykite gaminį, kai tik jį užtepsite.

 • Sustokite 1,3 cm ( 12 colio) atstumu nuo durelių šonų, kad ant bageto nepatektų jokio produkto.
 • Vienoms dušo durims turėtų pakakti vieno aplikatoriaus. Jei aplink dušą turite 2 ar 3 dideles stiklines sienas, jums gali prireikti 2 ar 3 aplikatorių.
 • Pakartotinai tepkite produktą kas 6 mėnesius.
Naudomine-Aquapel-samm-12

2. Naudokite jį ant namų langų, kad išvengtumėte lietaus dryžių. Išvalykite savo namų langus stiklų valikliu ir skudurėliu. Tada kryžminiu būdu tepkite produkto sluoksnį ant 1 ar 2 mažų langelių vienu metu. Kai tik uždengsite 1 ar 2 mažus langus, nuvalykite juos švaria šluoste ir pereikite prie kito langų rinkinio.

 • Atminkite, kad 1 Aquapel aplikatoriuje telpa pakankamai produkto priekiniam stiklui uždengti, todėl gali tekti apsirūpinti atsargomis, jei jūsų namuose yra daug mažų langų arba langų nuo grindų iki lubų.
 • Jei jūsų langai yra dažyti, palikite 1,3 cm ( 1,3 cm) vietos aplink kraštus.
Naudomine-Aquapel-samm-13

3. Užtepkite ant stiklinių stalų, kad apsaugotumėte nuo išsiliejimo ir vandens ženklų. Nuvalykite stalą stiklo valikliu, tada lygiagrečiais judesiais užtepkite Aquapel, prieš vėl perkeldami jį, kad susidarytumėte kryžminį raštą. Kai padengsite visą stalą kryžminiu būdu, nuvalykite stalą skudurėliu arba popieriniu rankšluosčiu. Neleiskite produktui kurį laiką stovėti ant stalo – nuvalykite, kai tik baigsite tepti.

 • Bet kokie išsilieję skysčiai bus ant paviršiaus, kad galėtumėte lengvai nuvalyti nešvarumus.
 • Jei jūsų stiklinis stalas turi vandens žiedus, prieš tepdami Aquapel, nuvalykite žymes sūriu vandeniu ir skudurėliu arba baltu actu ir citrinos sultimis.

Daiktai, kurių jums prireiks

 • Aquapel tepimas ant priekinio stiklo

 • Aquapel naudojimas ant stiklo paviršių

Patarimai

Kai ruošiate priekinį stiklą, naudokite mikropluošto šluostę.

Sandėliavimas

ĮSPĖJIMAS! Laikykite Aquapel vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo karščio, liepsnos ir tiesioginių saulės spindulių.