Kaip tai veikia?

Automobilių langų vaškavimas tapo labai paprastas! Aquapel® stiklo apdorojimas „Aquapel“ yra stiklo restauratorius, pagrįstas pažangiausiomis technologijomis ir, skirtingai nei klasikiniai stiklo vaškai, kurie tepami ant stiklo, „Aquapel“ sukuria cheminį ryšį su stiklo paviršiumi, ty tampa „stiklo dalimi“. Cheminis sujungimas užtikrina ilgaamžiškumą, kuris trunka iki 6 mėnesių! Vaškuoti automobilio langus taip paprasta, kad kiekvienas gali tai padaryti!

NAUDOJANT AQUAPEL:

1 ŽINGSNIS: Valymas
Norėdami naudoti Aquapel, nuplaukite apdorotą stiklą ir visiškai išdžiovinkite. Ant užteršto paviršiaus plovimui naudokite stiprią mirkymo priemonę ir rūgštinę priemonę nuosėdoms pašalinti (tinka ir acto tirpalas). Tada nuplaukite standartiniu stiklo valikliu.

2 ŽINGSNIS: apdorojimas
Aquapel užtepimas ant stiklo vaško paviršiaus: Laikykite ampulę tarp pirštų, laikydami už sparnų. Uždėkite aplikatoriaus šoną ant stiklo ir suspauskite sparnelius, kol išgirsite „įtrūkimą“, po kurio junginiai iš karto prasiskverbia pro stiklą. NAUDOKITE NEDELSIANT.

Judinkite Aquapel palei stiklą vidutiniu greičiu. Iš pradžių pusę stiklinės iš viršaus į apačią ir iš vienos pusės į kitą. Tada kitą pusę stiklinės tokiu pačiu būdu. Kai visas stiklas yra padengtas gaminiu, sukamaisiais judesiais galite tolygiai paskirstyti medžiagą ant stiklo, naudodami tą patį aplikatorių. Jei Aquapel pateko ant kito paviršiaus, nedelsdami jį nuvalykite.

3 ŽINGSNIS: apdaila (rekomenduojama mikropluošto)
– Aquapel apdorotą paviršių nedelsiant nuvalykite mikropluošto arba popieriniu rankšluosčiu, kol paviršius taps visiškai skaidrus ir skaidrus.

SVARBU ŽINOTI:
* Neleiskite gaminiui išdžiūti ant paviršiaus! Nuvalykite paviršių, kai tik tolygiai užtepsite produktą ant stiklo!
* Didesnius paviršius apdorokite dalimis!
* Neapdorokite tiesioginiuose saulės spinduliuose
* Nenaudokite žemesnėje nei 10C arba aukštesnėje nei 33C temperatūroje
* Šlavimui naudotą Aquapel kapsulę ir mikropluoštą išmeskite laikydamiesi vietinių atliekų šalinimo taisyklių!
* Jei taip pat norite apdoroti automobilio kėbulą ar kitas detales, nanoapsaugą automobiliui galite rasti svetainėje www.pinnakaitse.ee

  • Pakartotinai tepant Aquapel® Glass Wax, ankstesnio sluoksnio pašalinti nebūtina
  • Automobilių plovimas ir plovimas įprastais stiklo valikliais neturi įtakos Aquapel apdorojimo ilgaamžiškumui.

AUTOMOBILIŲ AKINIŲ VAŠKAVIMAS: SAUGA

Aquapel kapsulės Sudėtyje yra: Naftos distiliatų (CAS Nr. 64742-47-8), gaminyje naudojamų ingredientų

PAVOJINGA MEDŽIAGA: NUDEGI. Kenksminga arba mirtina prarijus. Akys ir oda

AUTOMOBILIŲ AKINIŲ VAŠKAVIMAS

erzina. Kenksminga įkvėpus.
Laikyti atokiai nuo karščio, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių.
Nerūkyti. NAUDOKITE TIK SU NEMOKAMA VĖDINIMU. Tyčinis netinkamas turinio naudojimas susikoncentruojant ir įkvepiant turinį gali būti žalingas arba mirtinas. Vengti patekimo į akis ir odą.
PIRMOJI PAGALBA: Patekus į akis arba ant odos, nedelsiant nuplauti vandeniu. Prarijus, patekus į akis, sudirginus odą ar pasunkėjus kvėpavimui, nedelsiant kreiptis į gydytoją.
SAUGOTI NUO VAIKŲ. Pagalbos telefono numeris: 112

VIDEO ŽIŪRĖKITE ČIA

.