Kodėl Aquapel?

AQUAPEL = ATLAIDA VANDENĮ IR LEDU

+32% GERESNIS REGĖJIMAS
+25M TRUMPESNIS STABDYMO ATSTUMAS

90 % GERESNIS MATYMAS!

Stiklo vaškas  yra jūsų galimybė padaryti vairavimą saugesnį lyjant  pagerina matomumą 90 proc.  . Aquapel Glass Treatment Priemonė gali būti naudojama ir ant kitų stiklinių paviršių, kur norimas geresnis matomumas: Aquapel yra patvarus ant dušo kambario stiklinių paviršių automobiliuose, valtyse ir namuose.

SAUGUMO GARANTIJA
12 MĖNESIŲ!

Aquapel Glass Treatment sukuria cheminį ryšį su stiklo paviršiumi, tapdama stiklo dalimi naudojant šiuolaikines technologijas.  Tai padidina vandens atsparumą stiklui, todėl vanduo labai lengvai nuteka nuo paviršiaus. Aiškus matomumas net važiuojant lyjant naktį užtikrina saugų vairavimą nepaisant blogo oro!

CHEMINIS SUJUNGIMAS

Stiklo vaško Aquapel stiklo restauratoriaus poveikis pagrįstas nanotechnologijomis, kai apdirbimo metu junginiai sukuria tvirtą, ilgalaikį ir patvarų cheminį ryšį su stiklo paviršiumi. Nors vartojame liaudyje labiau paplitusią terminą „stiklo vaškas“, „Aquapel“ stiklo apdirbimas neturi nieko bendra su vašku. Tai nanotechnologinis stiklo apdorojimas, sukurtas aviacijos sektoriuje!

Automobilių langų vaškavimas tapo labai paprastas! Aquapel® stiklo apdorojimas „Aquapel“ yra stiklo restauratorius, pagrįstas pažangiausiomis technologijomis ir, skirtingai nei klasikiniai stiklo vaškai, kurie tepami ant stiklo, „Aquapel“ sukuria cheminį ryšį su stiklo paviršiumi, ty tampa „stiklo dalimi“. Cheminis sujungimas užtikrina ilgaamžiškumą, kuris trunka iki 6 mėnesių! Vaškuoti automobilio langus taip paprasta, kad kiekvienas gali tai padaryti!

SVARBU ŽINOTI:

* Neleiskite gaminiui išdžiūti ant paviršiaus! Nuvalykite paviršių, kai tik tolygiai užtepsite produktą ant stiklo! * Didesnius paviršius apdorokite dalimis! * Neapdorokite tiesioginiuose saulės spinduliuose * Nenaudokite žemesnėje nei 10C arba aukštesnėje nei 33C temperatūroje * Šlavimui naudotą Aquapel kapsulę ir mikropluoštą išmeskite laikydamiesi vietinių atliekų šalinimo taisyklių!
  • Pakartotinai tepant Aquapel® Glass Wax, ankstesnio sluoksnio pašalinti nebūtina
  • Automobilių plovimas ir plovimas įprastais stiklo valikliais neturi įtakos Aquapel apdorojimo ilgaamžiškumui.

AUTOMOBILIŲ AKINIŲ VAŠKAVIMAS: SAUGA

Aquapel kapsulės Sudėtyje yra: Naftos distiliatų (CAS Nr. 64742-47-8), gaminyje naudojamų ingredientų PAVOJINGA MEDŽIAGA: NUDEGI. Kenksminga arba mirtina prarijus. Akys ir oda erzina. Kenksminga įkvėpus. Laikyti atokiai nuo karščio, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. NAUDOKITE TIK SU NEMOKAMA VĖDINIMU. Tyčinis netinkamas turinio naudojimas susikoncentruojant ir įkvepiant turinį gali būti žalingas arba mirtinas. Vengti patekimo į akis ir odą. PIRMOJI PAGALBA: Patekus į akis arba ant odos, nedelsiant nuplauti vandeniu. Prarijus, patekus į akis, sudirginus odą ar pasunkėjus kvėpavimui, nedelsiant kreiptis į gydytoją. SAUGOTI NUO VAIKŲ. Pagalbos telefono numeris: 112