Pardavimo sąlygos

www.Aquapel-klaasivaha.ee .ee / Autokeemia OÜ) pardavimo sąlygos perkant prekes ir paslaugas. Be šių sąlygų, teisinius santykius, kylančius perkant prekes iš www.Aquapel-klaasivaha.ee internetinės parduotuvės Estijos Respublikoje, reglamentuoja Prievolių teisės įstatymas (toliau VÕS), Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. (toliau TKS) ir kiti teisės aktai. Internetinė parduotuvė pasilieka teisę keisti pardavimo sąlygas. Šie pakeitimai atsispindi pardavimo sąlygų puslapyje. www.Aquapel-klaasivaha.ee elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti prekių ir pristatyti pasirinktas prekes per kurjerį kliento nurodytu adresu. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti tik prekes su mygtuku „Į krepšelį“. Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyks užpildyti užsakymo www.Aquapel-klaasivaha.ee elektroninėje parduotuvėje, su klientu bus susisiekta.

Įsigykite

Norėdami įsigyti, e-parduotuvėje pasirinkite norimas prekes ir paspauskite mygtuką „Į krepšelį“. Į krepšelį įdėtos prekės ir bendra krepšelio kaina nuolat matoma dešiniajame puslapio stulpelyje, iš kurio mygtukais galėsite pereiti tiek į prekių krepšelį, tiek tiesiai į kasą. Norėdami pateikti užsakymą, eikite į krepšelį arba atsiskaitykite.

Darant užsakymą

Pirkinių krepšelio puslapyje klientas gali įvesti savo kontaktinę informaciją, užsakymo pristatymo adresą bei pasirinkti pristatymo datą. Įvedus kontaktinę informaciją, bus rodomas pirkinių krepšelio turinys ir jūsų bus paprašyta pasirinkti, kaip gauti užsakymą. Autokeemia OÜ užsakymus, pateiktus elektroninėje parduotuvėje, vykdo nuo pirmadienio iki penktadienio 09.00-15.00 val. Užsakymai, pateikti po 15:00 val., bus apdorojami kitą darbo dieną. Pristatymas ne darbo valandomis vyksta pagal atskirą susitarimą ir klientas turi susisiekti su Autokeemia OÜ el. paštu info@pinnakaitse.ee

Apmokėjimas už užsakymą

Jei visa informacija įvesta teisingai, už užsakymą galite apmokėti pavedimu arba grynaisiais užsakymo pristatymo metu (jei klientas prekes atsiima pats). Patvirtinus užsakymą, Jūsų el.pašto adresu išsiųsime užsakymo patvirtinimą su sąskaita faktūra. Pateiktą užsakymą apdorosime po to, kai į mūsų banko sąskaitą bus gauta sąskaitoje nurodyta suma. Jei abonentas neatlieka pavedimo per vieną valandą nuo užsakymo pateikimo, užsakymas anuliuojamas.

Prekių grąžinimas

SUTARTIES ATSAKYMAS, PREKIŲ GRĄŽINIMAS Vartotojas turi teisę atsisakyti Sutarties (atsisakyti Prekių) per 14 kalendorinių dienų nuo Prekių gavimo, užpildydamas standartinę sutarties atsisakymo formą (galima rasti čia). Atsiėmimo prašymą taip pat galima užpildyti Autokeemia OÜ adresu Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa 61709. Prašymas dėl sutarties atsisakymo ir grąžinamos Prekės turi būti perduotos Autokeemia OÜ prekybos atstovui arba kurjeriui iš anksto susitarus. Su prekių grąžinimu susijusias išlaidas apmoka Klientas. Klientas turi teisę atsisakyti sutarties (Grąžinti Prekes) tik tuo atveju, jei prekės yra nenaudotos ir nesugadintos bei užsandarintos originalioje pakuotėje ir jeigu prekės buvo laikomos atitinkamoms prekėms numatytomis laikymo sąlygomis. Pagal Prievolių teisės įstatymą (VPĮ) 14 dienų atsisakymo teisė netaikoma: perleidus daiktą, kurio naudojimo terminas yra pasibaigęs; perduodant kitus VPĮ 53 straipsnio 4 dalyje nurodytus Produktus. Jeigu Klientas naudojo, sugadino ar sugadino grąžinamas Prekes, Pardavėjas turi teisę atsisakyti atsiimti Prekes. Jeigu Klientas atsisakė sutarties ir grąžinamos Prekės yra tvarkingos, Pardavėjas grąžina Pirkėjui Prekių kainą per 10 darbo dienų nuo Prekių grąžinimo į atsiskaitomąją sąskaitą. PRETENZIJŲ PATEIKIMAS Tuo atveju, kai Prekės neatitiko sutarties sąlygų, Klientas turi teisę remtis įstatymų numatytomis teisinėmis priemonėmis. Pardavėjui pažeidžiant savo įsipareigojimus, Klientas turi teisę reikalauti įvykdyti prievolę, atsisakyti vykdyti prisiimtą prievolę, reikalauti atlyginti žalą, sumažinti kainą arba atsisakyti sutarties. Pardavėjas neatsako už Prekės neatitikimą sutarties sąlygoms, atsiradusią dėl Kliento veiksmų ir/ar neveikimo, įskaitant netinkamą Prekės naudojimą ar netinkamą laikymą (saugojimo sąlygų nesilaikymą). ). Klientas įsipareigoja apie Prekės neatitikimą ne vėliau kaip per 24 valandas nuo jo atradimo pranešti Pardavėjui, ty pateikti pretenziją. Skundą galima pateikti elektroninio pašto adresu: info@pinnakaitse.ee arba Pardavėjo adresu Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa 61709. Skunde turi būti nurodytas Pirkėjo vardas, pavardė ir kontaktiniai duomenys, pretenzijos pateikimo data, prekės trūkumas ir pretenzijos turinys bei pridedamas pirkimą patvirtinantis dokumentas. Jeigu Klientas nesutinka su Pardavėjo pasiūlytu sprendimu skundo atveju, Klientas Vartotojas turi teisę kreiptis į Vartotojų teisių gynimo tarybą ir joje įsteigtą Vartotojų ginčų komisiją, kurios kompetencija yra spręsti vartotojų ginčus.