Privatumo politika

Privatumo politika

Autokeemia OÜ įsipareigojo saugoti savo klientų ir elektroninės parduotuvės vartotojų privatumą ir parengė privatumo politikos principus, susijusius su klientų duomenų rinkimu, naudojimu, publikavimu, perdavimu ir saugojimu.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

1.1. Autokeemia OÜ (reg. kodas 14660125), buveinė Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa 61709, Estija, tel. +372 5453 0009, el. paštas: info@pinnakaitse.ee ) pardavėjas toliau tvarkys E-parduotuvės klientų pateiktus asmens duomenis pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus ir laikysis duomenų vientisumo. rimtai.

1.2. Tvarkytini asmens duomenys – tai duomenys, kurių Klientui prašoma registruojantis nuolatiniu klientu (pvz.: vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, pasirinktas slaptažodis, telefono numeris, sąskaitos faktūros ir persiuntimo adresas, prašymas gauti rinkodaros el. laiškai (neprivaloma)) ir (arba) – ir pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, pirkinių krepšelio turinys ir istorija,
prekės tipas ir kiekis, pirkimo kaina, užsakymo data, užsakymo būsena, prekių grąžinimas, klientų aptarnavimo užklausos). Į tvarkomus asmens duomenis taip pat įtraukiamas atsiskaitomosios sąskaitos, iš kurios buvo apmokėtas pirkinys, numeris, jei Pardavėjui atsiranda poreikis ir pareiga Sąlygose nustatytais atvejais ir apimtimi grąžinti Klientui už pirkinį sumokėtą sumą. naudojimo. Taip pat galime rinkti metaduomenis, kurie renkami, kai lankotės svetainėje. Šitie yra
informacinis puslapis, prieigos duomenys ir laikas, naršyklės tipas, IP adresas, operacinė sistema ir sąsaja, naršyklės programinės įrangos kalba ir versija.

Asmens duomenų naudojimas

Klientų duomenys naudojami siekiant teikti paskyros funkcijas, teikti jums rinkodaros medžiagą, kiek leidžia įstatymai, analizuoti klientų interesus rinkodaros tikslais, vykdyti sutartinius ir produktų užsakymus, teikti klientų aptarnavimą, laikytis teisinių įsipareigojimų, apsaugoti, kurti ir vykdyti teisinius reikalavimus. teigia tinkamos rinkodaros.

Surinktus asmens duomenis taip pat galime naudoti norėdami informuoti klientus apie geriausius Aquapel-klaasivaha.ee pasiūlymus naujienlaiškiu. Kliento sutikimo užsiprenumeruoti naujienlaiškį bus prašoma elektroninės parduotuvės kasoje. Naujienlaiškio prenumeratoriai gali bet kada išbraukti iš gavėjų sąrašo.

Asmens duomenų keitimas

Asmeninę informaciją, surinktą siekiant nustatyti ir susisiekti su klientu, galite peržiūrėti, keisti ir papildyti mūsų svetainės puslapyje „Mano paskyra“. Klientas negali pakeisti savo el. pašto adreso, todėl praneškite mums, jei pakeisite savo el. pašto adresą.

Asmens duomenų perdavimas

Autokeemia OÜ neperduoda surinktų asmens duomenų tretiesiems asmenims.

Asmens duomenų apsauga

Autokeemia OÜ imasi visų atsargumo priemonių, įskaitant administracines ir technines, siekdama apsaugoti kliento asmens duomenis. Tik įgalioti asmenys turi teisę keisti ir tvarkyti duomenis.

Saugumas

Asmens duomenys, surinkti vykdant užsakymus iš Aquapel-klaasivaha.ee elektroninės parduotuvės, yra traktuojami kaip konfidenciali informacija. Užšifruotas duomenų perdavimo kanalas su bankais užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai

Autokeemia OÜ pasilieka teisę keisti privatumo politikos sąlygas, naujas sąlygas paskelbdama e-parduotuvės svetainėje.

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos, susisiekite su mumis adresu info@pinnakaitse.ee